in

‘PS4 is geen console met alleen maar shooters’


Sony Worldwide Studios-baas Shuhei Yoshida wil voorkomen dat het beeld bestaat dat de PlayStation 4 alleen maar shooters heeft.

Dit vertelt hij in een interview met Edge. Dat is dan ook de reden dat tijdens de PlayStatio 4-onthulling eerst platformgame Knack werd getoond en men daarna pas los ging met Killzone: Shadowfall. De PlayStation 4 moet dan ook een console worden, die door het hele gezin gebruikt kan worden.

Verder liet Yoshida andermaal weten dat de PS4 echt om de gamers en games draait. Zo stond tijdens de ontwikkeling de nieuwe hardware ook niet centraal. Natuurlijk moest alles een stuk sterker worden, maar ging het uiteindelijk vooral om de beleving, het gebruiksgemak en de sociale mogelijkheden.

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Franse gevangene mag geen PS3, Xbox 360 geen probleem

Far Cry 3: Blood Dragon Preview