Riot Games neemt nieuwe maatregelen tegen giftige spelers in League of Legends.
Giftig in de zin dat ze vooral heel gemeen zijn en dus geen positieve bijdrage leveren aan de community. Zij mogen als straf tijdelijk geen Ranked-games meer spelen of de chat gebruiken in wachtrijen voor andere speelmodi. Wie wil dat zijn straf kwijtgescholden wordt, zal zich eerst beter moeten gedragen via een aantal normale PvP-potjes. Blijf je negatief, dan blijf je ook geband van Ranked-potjes.
Maar Riot Games doet er nog een schepje bovenop. Je wordt ook gekort wat betreft beloningen. “We hebben vastgesteld dat Ranked-beloningen positieve spelers net zo moet belonen als goede spelers”, meldt Riot Games. “De meeste negatieve spelers die aan het eind van een seizoen Ranked Restricted zijn, ontvangen geen beloning zoals randen in het laadscherm en de Victorious Morgana-skin”.
Het nieuwe systeem tegen vervelende spelers wordt momenteel uitgerold in Europa en de Verenigde Staten. Aardig blijven dus!
