in

Lekker zoeken naar gamevideo’s op Pornhub 18+ (NSFW)


Sinds 2014 is er 326% vaker gezocht naar Minecraft op Pornhub. Ik besloot zelf eens op zoek te gaan naar wat gamevideo’s op ‘s werelds grootste pornosite. Wat kom je allemaal tegen? Geldt Rule 34 op al deze video’s? Of kun je jezelf ook op andere manieren vermaken op Pornhub?

Ondanks de groeiende populariteit van de zoekterm Minecraft ontbreekt het aan echt relevante content. Er is niemand die een Minecraft-slaatje slaat uit Pornhub. Wat ‘reguliere’ video’s duiken op tussen de gamevideo’s, doordat iemand ‘minecraft’ als tag gebruikt. Die video’s pakken wat extra’s views mee wellicht, maar relevant is het allerminst. Sterker nog, het is gewoon afleidend als je wat Minecraft-video’s wilt kijken.

Er is nog geen vlogger die heeft besloten om van Pornhub zijn of haar videohoofddomein te maken en met tientallen video’s in te zetten op dat kanaal. Eén jongen heeft twee video’s geüpload met in totaal zo’n 100.000 views, maar een klein onderzoek leert dat het daarbij zal blijven. Op een YouTube-kanaal zijn dezelfde video’s te vinden (met minder dan 100 views per stuk) en op de profielpagina valt het volgende te lezen: “Ik ben een eigenaar van twee Pornhub-accounts, nu ben je hier voor mijn video’s aangezien mijn moeder heeft gezegd dat ik Pornhub niet meer mag gebruiken (…)”. Een potentiële carrière is om zeep geholpen door mams.

A BIG COOK IN THE ASS
Uit het hetzelfde onderzoek van Pornhub blijkt dat mensen na hun Minecraft-zoekopdracht ook vaak andere games opzoeken. Ik doe hetzelfde, maar niet voordat ik zo dom ben om ‘Let’s Play’ in te typen. Een oneindige stroom aan pagina’s vol met floppende tieten, sportschoolbewegingen, anatomische onmogelijkheden en donkere fantasieën is het resultaat. Die had ik moeten zien aankomen.

Eenmaal bekomen van deze vergissing, ga ik verder met mijn zoektochten. Daarbij is al snel merkbaar dat het zoekalgoritme van Pornhub niet zo sterk is als dat van YouTube. Call of Duty toont je talloze video’s waarin het woordje ‘of’ in de titel staat. De enkele CoD-video’s die ik vind, zijn vooral wat killcam-momentjes van Black Ops 3 – korte video’s waar ik zelf niet veel om geef.

League of Legends levert ellenlange pagina’s hentai op, met een paar cosplayers in de mix. Mijn oog valt op de expliciete titel “brunette gets fucked”, met overduidelijk een afbeelding uit de game zelf. Ik klik erop en ik word getrakteerd op een video van een streamer die hardhandig wordt aangepakt door de tegenstander en binnen twee minuten twee keer in het stof bijt. Kijk, dat is humor.

Hearthstone, een persoonlijk favoriet, levert daarentegen maar twee resultaten op. Eentje van de populaire streamer Kripparrian, die tijdens een livestream per ongeluk Pornhub nog open heeft staan. De ander is een video waarin onder meer een potje wordt gespeeld tussen een Druid en Reno-Warlock. De titel van de video is er eentje om in te lijsten “GUY WAS HAPPY THEN HE TOOK A BIG COOK IN THE ASS FOR 25MIN”. Wederom: humor.

SFW
Tijdens mijn zoektocht stuit ik op de tag ‘SFW’ (safe for work). Ik sta ervan te kijken hoe netjes deze tagging wordt gerespecteerd door de mensen. Los van de advertenties, alternatieve zoekmenu’s en de enkele uitzondering is mijn pagina inderdaad SFW. En ook opvallend: een flinke portie van de video’s zijn gamevideo’s. Zo zit ik te kijken naar Mortal Kombat X, dan weer naar de Donkey Kong-rap, alsook verschillende Mario-games en -video’s komen voorbij.

Daar houdt het ook niet bij op. Ik kom een oude Ocarina of Time-speedrun tegen van Narcissa Wright, ik zie hoe TASBot Super Mario 64 binnen de zes minuten uitspeelt en krijg een visuele uitleg van hoe iemand diezelfde game twaalf uur aan laat staan om een bepaalde glitch te veroorzaken. Tussendoor klik ik naar een welbekende internetvideo ter afleiding, Charlie the unicorn, gevolgd door een stuntmontage in GTA5 met – zoals het hoort – ongelooflijke kutte muziek eronder. Die vieze smaak spoel ik maar even weg met een tweede keer de DK Rap.

Ik merk dat ik met veel plezier constant van video naar video ben gehopt, omdat het zo’n rare vergaarbak is van veelal vergeten, vergane content. Een Super Mario Land voor de Game Boy-video waarin een voice-over klinkt alsof ‘ie een omgekeerde badkuip zit bijvoorbeeld. Zo’n video zou ik nooit hebben aangeklikt op YouTube. Ik kijk vervolgens wat alphabeelden van The Division en vraag me af of de video van lage kwaliteit is, of dat de game toch minder mooi is als voorheen getoond.

Daarnaast neem ik nog wat gokjes met suggestieve titels en onduidelijke thumbnails. Wordt het reguliere porno of is het toch een gameplayvideo? Ik maak er steeds meer een spel van om te zien of ik pornovrij van video naar video kan hoppen. Ik speel met de settings en selecteer video’s op relevantie, datum en dan weer populariteit. Eigenlijk speel ik de Wiki-game , maar dan de 18+-variant.

Na twee uur vind ik het wel mooi geweest. Ik heb een beetje hoofdpijn gekregen van alle schreeuwerige banners en de verscheidenheid aan games is te beperkt om langer leuk te blijven. Misschien dat ik over een paar maanden weer eens in de SFW-wereld duik, want je komt nog weleens wat tegen op dat Pornhub! Wie had dat gedacht?

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Download Need for Speed: Most Wanted gratis op Origin

Gerucht: Mother 3 komt naar het westen