in

Exclusief: Nederlandse finalisten Call of Duty XP bekend


Vorige week riepen we jullie op om mee te doen aan de voorrondes voor het grote Call of Duty XP-toernooi. Er staat veel op het spel, want je kunt een trip naar Los Angeles winnen om daar mee te doen aan een gigantisch Call of Duty-toernooi met een prijzenpot van maar liefst 1 miljoen dollar!

Dit weekend kon je jezelf kwalificeren voor de Benelux-finale, die op zaterdag 30 juli vanaf 11.00 uur in de Fame in Amsterdam plaatsvindt. Uiteindelijk blijven er twee Nederlandse en twee Belgische winnaars over, die eind augustus naar Los Angeles vliegen om daar op 2 en 3 september aanwezig te zijn op Call of Duty XP en mogen strijden om de prijzen.

Later deze week kun je van deze voorrondes een videoverslag bekijken, nu kunnen we alvast bekendmaken welke 32 gamers zich geplaatst hebben voor de finale in de Fame. Tijdens de finale wordt in vier rondes gestreden om de twee Nederlandse toernooitickets en de twee Belgische toernooitickets. Kijk dus snel hieronder of je jezelf geplaatst hebt en laat het ons weten. Want InsideGamer-bezoekers moedigen we natuurlijk extra aan als we op 30 juli in de Fame de finale bijwonen!

De Nederlandse finalisten

1 Pascal van Dijk

2 Max Bouten

3 Sebastiaan Smit

4 Kevin Atmo

5 Gilles Dijkman

6 Clemens H. Zuurhout

7 Jordy de Koning

8 Jerome Rutten

9 Franklin Snellink

10 Peter Peter Steenland

11 Rik Buijze

12 Luc van Rijswijk

13 Mitch Messak

14 Nikola Bucko

15 Kelly Van het Goor

16 Yordy Walters

17 Laurens van Riet

18 Jean-Luc Godefroy

19 Maejor Blokland

20 Alexander Brainiac Korf

21 Paulis Visser

22 Nick Nauman

23 Ricardo dijk

24 Darron Schol

25 Steven Beijer

26 Marko Grootveld

27 Mike Kese (sijtsema)

28 Kevin weeren

29 Karim Shehata

30 Niels Kuijt

31 Wesley van Velthoven

32 Wesley Verschoor

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Bastion

WTF Update – Deel 45