in

Hackers lekken broncode van Watch Dogs Legion mogelijk uit


Volgens plekken als Reddit en DSO Gaming wordt er een bundel van 558 GB verspreid waarin de complete broncode van het Ubisoft-spel zit. Er werden via 4chan ook enkele screenshots geplaatst van de files om dit te bewijzen, maar vooralsnog is er veel onduidelijkheid over de lek.

In oktober liet een hackersgroep genaamd Egregor al weten de databases van Ubisoft en Crytek te hebben gehackt,. Mogelijk komt deze lek vanuit die hack voort.

Het lekken van de broncode van Watch Dogs Legion zou vooral een ironische situatie zijn, omdat de pas uitgekomen openwereldgame ook om hackers draait. Door het uitlekken van broncodes kan de kopieerbeveiliging gemakkelijker omzeild worden en de game gemakkelijker illegaal als download worden aangeboden. Modders kunnen dan ook meer aanpassen aan de game.

Watch Dogs Legion

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Days Gone draait op PlayStation 5 in dynamische 4K en 60 fps

Xbox Series S zou 364 GB aan schijfruimte voor games bieden