in

Epic dumpt video capture-feature Fortnite om kwaliteit


Nadat de feature verwijderd was konden Switch-spelers alleen nog screenshots maken. In andere versies van de game bevat Fortnite ook een replay-functie, maar deze functie is niet beschikbaar op de Switch-port van Fortnite.

Sean Hamilton legde uit dat de feature verwijderd was uit de Switch-versie vanwege prestatieproblemen.
Het uitschakelen van deze feature scheelt een significante hoeveelheid aan RAM en heeft een positief effect op de algemene prestatie.’

Vanwege het zien van veel ‘Out of Memory’-crashes, hebben ze de keuze gemaakt om zo de stabiliteit en prestatie te verbeteren.

Fortnite

Het verwijderen van de functie was eerst niet in de officiële patch notes te vinden. Spelers kozen ervoor om op forums te vragen om de feature terug te krijgen voor de Switch-versie, aangezien dit de enige manier is om gameplay te kunnen delen. Mensen beweren als argument nooit een crash te hebben gezien.

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Studio Ghibli brengt anime soundtracks uit op vinyl

Henry Cavill stopt met de rol van Superman