in

Kazuya uit Tekken is vanaf 30 juni beschikbaar in Super Smash Bros. Ultimate


Zoals eerder werd getoond tijdens de E3-Direct beschikt het personage over iconische aanvallen uit de Tekken-reeks. Kazuya neemt een duivelse vorm aan voor zijn speciale aanvallen en kan één keer per leven een ‘rage’ inzetten die zijn aanvalskracht verhoogt.

Kazuya gaat gepaard met het nieuwe level Mishima Dojo. De locatie kent muren en een plafond die kunnen breken tijdens een gevecht.

Verder verschijnen er nieuwe Mii-kostuums van Tales of Symphonia, The Elder Scrolls 5: Skyrim, Devil May Cry en Shantae voor de game. De kostuums zijn los verkrijgbaar.

Tot slot kondigt Nintendo een Amiibo van Min Min uit Arms aan voor 2022. 

Kazuya is onderdeel van de tweede Fighter Pass, die zes vechters bevat. De eerste was Min-Min uit Arms, gevolgd door Steve, Sepiroth en Pyra en Mythra. Eerder voegde de eerste Fighter Pass Joker uit Persona 5, Hero uit Dragon Quest, Banjo & Kazooie uit Banjo-Kazooie, Terry uit King of Fighters, en Byleth uit Fire Emblem.

Dit jaar komt de laatste dlc-vechter uit.

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Koei Tecmo toont eerste beelden Dynasty Warriors 9: Empires

NieR Reincarnation verschijnt 28 juli in het westen