In aflevering 32 van Bonuslevel is er weer genoeg sappigs om te bespreken. Lucas, Jacco en Cody hebben het onder andere over mysterieuze Zelda-patenten uit Australië, de komst van Crash 4 naar de Switch, de herstelde soundtrack van Super Mario World en nieuwe SNES-games voor de Switch. Ook komt de review van Super Mario 3D World + Bowser’s Fury uitgebreid aan bod en zijn er weer volop mails en Discord-antwoorden. Woohoo!
Kom bij onze Discord! Via deze link kan je met ons en andere luisteraars kletsen over games en de nodige onzin. Gewoon doen, is leuk! Dan kan je ook de Discord-vraag beantwoorden.
Wil je een vraag insturen? Dat kan! Stuur een mailtje naar bonuslevelcast *apenstaartje* gmail *punt* com en wellicht hoor je jezelf terug in de volgende aflevering!
De Bonuslevel Podcast is elke week te beluisteren op diverse podcastdiensten, zoals Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts en alle andere grote platformen. Houd Gamer.nl/bonuslevel en ons Twitter-kanaal in de gaten voor de laatste afleveringen.