in

Omzet Sega Sammy ruim 50 procent gedaald


De omzet daalde met 51,8 procent ten opzichte van dezelfde negen maanden van het financiële jaar ervoor, van omgerekend 22 miljoen euro naar 10,6 miljoen euro.

Op het gebied van games deed Sega het echter wel goed. Zo verkocht het 34,2 miljoen exemplaren, vergeleken met 19,3 miljoen. Dat leverde zo’n 806 miljoen euro op. Het bedrijf geeft aan dat de meeste titels al op de markt waren en dat de toegenomen verkopen het resultaat zijn van coronamaatregelen.

Sega Sammy is een fusie van Sega en Sammy, waarbij Sega videogames uitbrengt en Sammy zich bezig houdt met pachinko-machines en andere vormen van entertainment. Vanaf april opereren de bedrijven als twee dochterondernemingen, in plaats als twee afdelingen van Sega Sammy.

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Thunder Lotus onthult contentplanning Spiritfarer

Bekijk negen minuten aan Nier Replicant-gameplay