in

Terraria is inmiddels al meer dan 35 miljoen keer verkocht


Dat heeft ontwikkelaar Re-Logic aangekondigd via een nieuwe blogpost. 17,2 miljoen exemplaren zijn op pc verkocht, 9,3 miljoen exemplaren via mobiel en de overgebleven 8,2 miljoen exemplaren op consoles. 

“We werken hard aan nieuwe updates voor de game”, aldus de ontwikkelaar. “Het begint vorm aan te nemen en we zijn enorm enthousiast over wat we de rest van het jaar in petto hebben.” Onder de content die er aan zit te komen, vallen oner andere de consoleversie van Journey’s End, ondersteuning voor Steam Workshop en mogelijk zelfs cross-play.

Terraria kwam pas geleden nog in het nieuws omdat de Google Stadia-versie van het spel, die nog niet officieel was aangekondigd, werd geannuleerd. Dit werd gedaan omdat Google – voor zover bekend per ongeluk) de ontwikkelaar uit zijn Google-accounts had gegooid. Dit probleem is inmiddels weer opgelost en Terraria moet nu alsnog op Stadia uitkomen.

Terraria

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Battlefield 6-onthulling vindt mogelijk in mei plaats

Final Fantasy 7 Remake Intergrade getoond in uitgebreidere trailer