in

Bepaal zelf of de Mako in Mass Effect: Legendary Edition fijner bestuurt


Dat laat ontwikkelaar Kevin Meek aan PC Gamer weten. BioWare heeft de besturing van de Mako in de games flink verbeterd. In de oorspronkelijke spellen was er namelijk veel kritiek over de besturing van het voertuig. De nieuwe versie van de Mako moet zwaarder en minder springerig aanvoelen.

Men kan er echter ook voor kiezen in het spel terug te schakelen naar de oude besturing. Meek: “Voor iedereen die van pijn houdt, hebben we de optie er in gelaten om terug te schakelen naar iets dat op de oorspronkelijke besturing lijkt.”

Hij vervolgt: “De Mako nu besturen in vergelijking met het origineel is een verschil tussen dag en nacht, zeker op pc. Ik wil nu na elke Tresher Maw die ik tegenkom of elke berg die ik probeer te beklimmen niet mijn toetsenbord en muis vernietigen.”

Mass Effect: Legendary Edition bevat remasters van de eerste drie Mass Effect-games, inclusief alle downloadbare content. De collectie verschijnt aanstaande vrijdag voor PlayStation 4, Xbox One en pc.

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Gerucht: twee nieuwe Dualsense-kleuren op komst

Activision verbreekt banden met Call of Duty: Modern Warfare-acteur