in

Waarom er geen Marvel of Star Wars-werelden in Kingdom Hearts 3 zitten


In het boek, dat alleen in Japan is uitgekomen, legt Nomura uit dat er voor elke licentie afzonderlijk een contract gesloten moet worden met elk bedrijf voordat deze gebruikt kan worden in een game.

Dit houdt in dat Marvel en Lucasfilm, ondanks dat beide bedrijven zijn overgenomen door Disney, afzonderlijk contractueel moeten vastleggen dat hun intellectuele eigendommen gebruikt mogen worden door Square Enix in Kingdom Hearts. In het geval van Lucasfilm is het wat dat betreft onmogelijk om een contract te sluiten met Square Enix aangezien Electronic Arts momenteel het exclusieve recht heeft om Star Wars-games te maken zolang het contract nog loopt.

Een specifieke reden waarom Square Enix geen contract kon sluiten met Marvel voor Kingdom Hearts 3 gaf Nomura echter niet. Mocht Square Enix in de toekomst wel contracten sluiten met Marvel en Lucasfilm dan zal Square Enix hoogstwaarschijnlijk in een volgende Kingdom Hearts-titel pas gebruik kunnen maken van de licenties.

Kingdom Hearts 3 is nu beschikbaar voor PlayStation 4 en Xbox One.

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

De voor-en nadelen van een diskloze console – Klaar voor het digitale tijdperk?

Dead or Alive 6 review – in de verdediging