in , , ,

Wat spelen we dit weekend? 6 en 7 augustus

De redactie valt te vaak in slaap waardoor het te vaak aan jullie vergeet te vragen wat we nou gaan spelen. Gelukkig was onze held Rainking aanwezig om naast zijn wekelijkse Screenshot Sunday óók nog eens de brandende vraag te stellen: hoe overleven jullie het warme weer? Ventilator op je gameplekkie gericht? Airco aan? Zit je in de tuin met een Switch of speel je zelfs een spelletje op je telefoon? Het mag dan wel een komkommertijd zijn in de industrie, wij blijven rustig door gamen. Wat staat er dit weekend op het menu?

Leuke post? Drop een hartje

Score: 5/5 volgens 8 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
29 Reacties
Meest gestemd
Nieuwste Oudste
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
rpenning
rpenning
1 jaar geleden

Dit weekend gaan we van het mooie weer genieten en de tuin maar is klaar maken en onkruid vrij.
Maar er moet altijd ook gegamed worden!
Ik speel de laatste tijd een beetje van alles wat. Battlefield 2042 om een beetje bots neer te schieten, nioh 2 voor de altijd geweldige combat en ik ga dit weekend proberen unravel uit te spelen. Dat is een platform spelletje waar je een mannetje van wol speelt en het ziet er super leuk uit. Het speelt leuk weg maar het is een beetje traag in tempo en daardoor speel ik het maar in kleine sessies. En het is best lastig want ik ben super slecht in platform spellen dus ik denk dat yarnie het mannetje van wol wel 50 keer is verzopen en daar gaan er vast heel wat bijkomen!

Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  rpenning

En ik maar denken dat wol blijft drijven.

Luigi1985
1 jaar geleden

Voor mij wordt het weer Elden Ring. Ben deze week weer aardig opgeschoten. Hetzelfde geldt voor Cuphead Dlc.

Heb de nieuwe Mario Kart Tracks ook weer. Die zijn, ondanks dat sommige een beetje kaal zijn, erg tof om te spelen. Vooral die nieuwe Sundea nog wat track is cool.

Laatst bewerkt 1 jaar geleden door Luigi1985
Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  Luigi1985

Ik zag dat Mushroom Gorge erbij zit. Die vind ik altijd wel leuk.

Lavalera
1 jaar geleden
Antwoord aan  Luigi1985

Ga binnenkort ook maar een keer Elden Ring proberen. Ook al heb ik niets met souls games of uitdagende games en hou ik normaal toch meer van de andere type open wereld games, moet het toch een keertje proberen. Mijn vorige poging was Sekiro en dat was puur timing met parry wat mij niet lukte, maar dit schijnt meer dodge en block te zijn dus wie weet dat het hierbij beter gaat. Ben benieuwd hoe het mij af gaat dan. Zal wel guides gebruiken denk ik ook al doe ik dat liever niet, maar goed. Moet toch een keer zien waar alle ophef nou om is voor ik er een mening over kan geven haha

Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  Lavalera

Sekiro vond ik ook pittig door dat parry-en. Elden Ring is inderdaad meer zoals je beschrijft. Erg goed spel. Mocht je iets ertussenin zoeken met net wat meer actie, maar zonder dat parry-en, dan is Bloodborne wellicht wat voor je.

Lavalera
1 jaar geleden
Antwoord aan  Rainking

Bloodborne staat ook nog wel op de lijst, die zit in de ps plus collectie dus daar ik ook zo toegang toe. Als elden ring bevalt en ik daar verder mee kom is bloodborne de volgende op de lijst van souls games om te proberen. Ik hou niet zo van dood gaan on spellen en ben vrij snel gefrustreerd maar wie weet gaat het met dit spel eindelijk beter aangezien he kan over levelen en sterke summons hebt. Wel een beetje spannend maar als ik Solasta heb uitgespeeld op de xbox is Elden ring next

edwinkox
1 jaar geleden

Far Cry 6 het vrije weekend.

gimbal2
gimbal2
1 jaar geleden

Despotism 3k was/is gratis op Steam, dus die ga ik maar eens uitproberen. Ziet er eh… heel apart uit. Heel… origineel. Daarnaast is Unrailed gratis op EGS, ook weer eens wat anders.

Lavalera
1 jaar geleden

Op de xbox ben ik begonnen aan Solasta crown of the magister. Ene isometrische rpg met dungeons en dragons 5th edition regels. Eigenlijk nooit lang dit type spel gespeeld maar aangezien het op gamepass staat maar eens aan het proberen. Het is in principe een soort strategische rpg en ook speel ik regelmatig rpgs het is even wennen, maar het heeft wel wat. Denk dat ik met hier nog wel even mee ga vermaken.

Op de ps5 ben ik de platinum aan het opruimen voor Nights of Azure, een action rpg die in ps ++ zit. Een vermakelijke action rpg die niet per se het wiel uit vindt en het is wel een beetje fan service met de outfits, maar het is een uiterst vermakelijke game. Hoop de platinum dit weekend bij elkaar te grinden als dat nog lukt heb ik de volgende klassieker klaar staan met God of War.

Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  Lavalera

Benieuwd wat je van God Of War gaat vinden. De meningen erover zijn nog wel eens verdeeld. Had je de oude spellen ook gespeeld?

Lavalera
1 jaar geleden
Antwoord aan  Rainking

Nee is mijn eerste God of War spel. Dit is mijn eerste playstation ooit dus moet nog door alle klassiekers geen. Mis ook nog games als uncharted last of us, days gone etc. Maar die komen later wel. Ik dacht altijd dat God of War door veel mensen als 1 van de beste spellen allertijden wordt gezien? Kan me niet herinneren dat ik er ooit iets negatiefs over gehoord heb. Maar denk wel dat het wat voor mij is, ben altijd wel van de meer actie avonturen spellen en wat ik er van gezien heb is het wel in mijn straatje

Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  Lavalera

Het nieuwe spel wijkt nogal af van de gameplay van de oude spellen. Daardoor zijn er mensen die er niet aan willen en de nieuwe Kratos een watje vinden. Sterker nog, toen het werd aangekondigd was ik zelf één van die mensen die dachten dat het een Dad Of War open world escort quest was, maar toen ik beelden van de gameplay zag, bleek ik ernaast te zitten en werd dit mijn favoriete deel uit de serie.

Het is overigens geen remake of reboot ofzoiets. Het speelt zich gewoon af na de oude spellen, maar het is wel goed te spelen zonder kennis van de rest. Als je van actie houdt, dan kan het zomaar in je straatje vallen.

Lavalera
1 jaar geleden
Antwoord aan  Rainking

Check. Ik wist wel van het bestaan van de oude GoW spellen af maar niet van de controverse van de nieuwe versie, weer wat geleerd. Ik werd erg enthousiast van de beelden van Ragnarok en dat was samen met Horizon forbidden west de reden dat ik een ps5 kocht. En voordat ragnarok komt moet ik natuurlijk de 2018 GoW spelen, vandaar die nu dan heb ik nog ruim de tijd voor november haha

Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  Lavalera

Ik weet niet of je echt van een controverse kan spreken, maar er zijn mensen die niet ‘over wilden stappen.’ Sowieso handig om het ‘eerste’ spel te spelen vóór Ragnarok. Gelukkig nog tijd zat.

Rainking
1 jaar geleden

Ik wil sowieso verder gaan met Death’s Door. Ondertussen zit ik bijna op 40% van het spel en ik heb de paraplu nog niet vervangen door een echt wapen. Het wordt nu wel wat pittiger, dus ik ben benieuwd hoe lang ik het nog volhoud.

Mogelijk ga ik nog wat Trials Of Mana spelen en als het niet te spannend wordt, wil ik The Quarry ook nog opstarten. Far Cry 6 is tot zondag gratis te spelen, dus die wil ik nog even een kans geven. Als laatste wil ik nog wat potjes Shredder’s Revenge spelen. Afgelopen weekend heb ik een paar levels met mijn zus en mijn zwager gedaan en dat beviel erg goed. Echt een beetje dat Arcade Game gevoel. Wat dat betreft ben ik blij dat ik vroeger een paar keer op de arcadekast heb kunnen spelen.

Maar ja, ik ben ik, dus het kan uiteindelijk compleet anders uitpakken, ghehehe.

Lavalera
1 jaar geleden
Antwoord aan  Rainking

Je weet wel altijd je weekenden vol te proppen met verschillende games. Far cry 6 wacht ik nog wel even mee tot die op gamepass of ps plus is waar die ongetwijfeld op komt aangezien alles van ubisoft daar lijkt te komen nu. En 2 dagen vind ik net te weinig om het te proberen.
Speel je trouwens de originele mana games of de remasters? Heb ze wel eens in sales gezien en weet dat secret hoog in je top 10 staat maar zie overal wisselende reviews over de remaster series dat ik ze nog neit in de backlog gepropt heb

Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  Lavalera

Veel spellen in de lijst betekent bij mij niet dat ik ze allemaal speel en ook niet dat ik er uren achter elkaar aan zit. Ik ben wat dat betreft nogal wispelturig. Ik kan zo opeens wat anders bedenken om te gaan doen.

Van Trials Of Mana speel ik de remake. Die vind ik erg geslaagd. De remake van Secret Of Mana zou ik ver bij vandaan blijven. Die noem ik dan ook meestal De Teleurstelling Van 2018. Dat was 1 op 1 precies hetzelfde spel, maar dan ge-upgrade. Tegenwoordig valt het wel mee, maar toen het uitkwam, had ik regelmatig hard crashes. De nieuwe versies van de muziek vond ik ook niet altijd even goed. Gelukkig kun je kiezen voor de originele soundtrack. Ik heb vorig jaar de platinum gehaald en ik zal ‘m waarschijnlijk nooit meer aanraken. Dat in tegenstelling tot het origineel, die ik nu ook op de Switch heb in de Collection Of Mana. Van Trials Of Mana kun je allebei de uitvoeringen gerust spelen, maar voor Secret Of Mana zou ik het gewoon bij het origineel houden. Mocht je een Switch hebben of die ooit willen kopen, dan is Collection Of Mana een aanrader.

Lavalera
1 jaar geleden
Antwoord aan  Rainking

Check thanks voor de update over de mana serie. Mijn vrouw heeft wel een switch maar speel er eigenlijk nooit op. Maar dan weet ik ieder geval wel versies ik eventueel wel of niet mist proberen als ik er aan toe kom.

Die wispelturigheid heb ik ook wel een tijdje gehad. Met name de eerste maanden dat ik mijn xbox had, ik probeerde vaak gamepass spellen en kocht redelijk wat in digitale sales met als gevolg dat ik nooit echt een game afmaakte en spellen half op de plank bleven liggen nadat ik een nieuw spel gekocht had of een nieuw spel op gamepass kwam. Sinds begin dit jaar, toen ik de playstation 5 kreeg, ben ik beginnen met het bijhouden van een lijst op Google spreadsheet met wat ik speel, waar ik eht speel wanneer ik het uitspeelt en wat ik er van vond. Sindsdien speel ik ook 2 a 3 spellen tegelijk en begin ik pas aan de volgende als ik klaar ben met het vorige spel. Tot nu toe alleen dying light 1 het einde niet van gezien en de rest wel en dat was niet omdat het zo’n slecht spel was maar meer omdat ik na 70 uur het wel best vond haha.

Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  Lavalera

No problemo! Goed om te zien dat er een Switch in huis is en er dus een mogelijkheid is om wat jaren ’90 Squaresoft RPG goodness te ervaren. Tot de release van Collection Of Mana stond Trials Of Mana al 24 jaar bekend als Seiken Densetsu 3 (Legend Of The Holy Sword 3), omdat het daarvoor nooit eerder officieel buiten Japan was uitgebracht. Naast Secret en Trials, is er nog een derde, of eigenlijk eerste spel, in de collectie. Dat spel, dat op de Game Boy verscheen, heeft drie verschillende titels. Seiken Densetsu in Japan, Final Fantasy Adventure in Amerika en Mystic Quest in Europa. Niet te verwarren met Mystic Quest op de Super Nintendo, ook van Squaresoft, wat iets heel anders is. Het Game Boy spel heeft zelfs twee remakes gekregen. Sword Of Mana op de GBA en Adventures Of Mana op de PS Vita.

Ik weet dat het veel en verwarrende info kan zijn. Sorry, hahaha.

Lavalera
1 jaar geleden
Antwoord aan  Rainking

Geeft niets. Ben d’r alleen maar blij mee. Ik leer hier altijd redelijk veel over historie van games, vind het altijd wel interessant, daarom ben ik hier ook gaan rond hangen de laatste maanddn

Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  Lavalera

Top! Lul ik in ieder geval niet voor niets, hahaha.

Fr3nzy
Fr3nzy
1 jaar geleden

Ik heb laatst No man’s sky gekocht in de sale, uit nieuwsgierigheid. Ik had niet verwacht dat deze game zo verslavend zou werken voor mij.
Heerlijk die afwisseling tussen missies, reizen, minen, handelen, bouwen, grond en ruimtegevechten.

Ruaidri1981
Ruaidri1981
1 jaar geleden

Donderdagavond eindelijk mijn zoon van 9 overtuigd dat we eens samen de nieuwe Turtles moesten spelen. Normaal wil hij enkel Fifa met zijn vader spelen. Ik had het zelf al wel een paar keer alleen gespeeld en vond het wel aardig, maar echte kick kreeg ik er nog niet van. Maar we beginnen te spelen met zijn tweeën en man o man wat is dat geweldig. Ineens heeft het spel veel meer. Geweldig zo samen te spelen. Dat gaan we van het weekend zeker doen.

Verder was ik begonnen met Torment: Tides of Numenera, wat mij erg interessant leek, maar wat in het begin nog niet echt wilde vlotten. Verder had ik ook Solasta Crown of of the Magister gestart. Dat begin vond ik erg veel smoel hebben.
Dus dit zal het wel worden van het weekend.

DanTheGameKing
DanTheGameKing
1 jaar geleden

Het weekend is alweer half om en dan kom ik met mijn bijdrage…..

Wij zijn ook druk in de tuin bezig en daardoor wat minder tijd voor gamen.

Ik heb MGS1 uitgespeeld, wat een mooi avontuur weer zeg, tijdloos goed!!! Nu begonnen met MGS2, lekker aan het sluipen op de Tanker!

En natuurlijk rij ik de laatste contracten in Alaska in SnowRunner.

Iedereen een heel mooi weekend!!

Rainking
1 jaar geleden
Antwoord aan  DanTheGameKing

“I need scissors! 61!”

DanTheGameKing
DanTheGameKing
1 jaar geleden
Antwoord aan  Rainking

“Turn The gameconsole off Right now!”

DarkraverX
DarkraverX
1 jaar geleden

Dit weekend gaan we verder met de Jacuzzi omdat het weer gewoon fantastisch weer is. 😀

Maar ernaast speel ik dit weekend 3 games.

  1. We gaan verder met Zelda Breath of the Wild
  2. Xenoblade 3
  3. Monster Hunter Stories 2
SenseNL
1 jaar geleden

Dit weekend begin ik met LEGO Star Wars The Skywalker Saga op mijn splinternieuwe Switch OLED.

De vijf fijnste shooters volgens Mol

Hoe heet jouw boot in Sea of Thieves?