in

Watch Dogs Legion-update uitgesteld, komt op 4 mei uit


Volgens Ubisoft is men wat problemen tegengekomen in de game die men wil oplossen voordat de update uitkomt. “We willen dat deze update zo goed mogelijk is. Het uitstel zorgt er voor dat we bugs die spelers hebben doorgegeven kunnen blijven oplossen.”

In update 4.0 zit onder andere een nieuwe speelbare held in de vorm van Mina Sidhu, die de gedachten van andere kan beïnvloeden. Ook zijn er nieuwe missies beschikbaar. 

Ubisoft heeft zojuist overigens de eerder uitgestelde 1.2.1-update voor Assassin’s Creed Valhalla uitgegeven. Hierin zitten onder andere drie nieuwe skills en verschillende bugfixes. Ook wordt de game alvast klaargestoomd voor Wrath of the Druids, een betaalde uitbreiding die op 13 mei uitkomt.

Leuke post? Drop een hartje

Score: 0/5 volgens 0 gamers

Nog geen hartjes. First!

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Probeer Miitopia op Switch nu uit via een demo

Gamedivisie Microsoft groeit met vijftig procent